Eeloleval hingamispäeval, 9. oktoobril jõuab kogudustesse seekordne Meie Aeg, mille fookuses on rahu teema.
Liina Lukk kirjutab, et „info jagamise ja tagajärgede jada teadvustades saame oma meediatarbimise ja reaktsioonid läbi analüüsida“, misjärel võib „uuesti üles leida hinge tasakaalustavad tegevused ja olukorrad, mida täiskasvanute maailmas nimetatakse tehnikateks või teraapiaks“. Liina kutsub rahu puudumise korral üles mõtlema, kuidas oma elu tasakaalustada: millega ma liialdan ja millest on puudus? Rein Kalmus meenutab kunagise noortelaulu sõnu „Selles hinges, kus on Jumal, rahu on“ ja analüüsib rahu ning alandlikkuse suhteid: „Piibellikus perekonnaõpetuses on üheks kodurahu tingimuseks antud alistuvus.“ Rein lisab: „Meie hingerahu puhul mängivad rolli samad tegurid nagu rahu puhul riigis ja kodus. Patt ja õige suhte puudumine Jumalaga on peamised tegurid rahu puudumisel meie hinges. Kui inimene pole kalestunud ja tema südametunnistus paadunud, siis Jumala seaduse rikkumine paneb alati punase tule põlema ja häirekellad helisema.“
Õnne Kivinurm teeb kõigile ajakirja lugejatele ettepaneku saabuval pimedal ajal nutiseadme asemel pigem raamatu järele haarama ning kutsub lugema koos läbi „Ajastute konflikti“ raamatud: „Ja kui tunned, et vajaksid ise erilist kosutust, siis mul on sulle üks pisuke üleskutse. Nagu ka tänast juttu alustasin, siis sügisõhtud on otsekui loodud hea raamatu seltsis kerra tõmbamiseks. Kuigi nutiajastul tundub olevat palju lihtsam haarata telefoni, tahvelarvuti või arvuti järele, siis mis oleks, kui sel aastal loeksime ühiselt „Ajastute konflikti“ seeria raamatuid.“
Koguduse rubriigist saab lugeda mõnest sammust, kuidas elavdada oma piibliuurimist ning muuta see kvaliteetsemaks: „Me kipume kaitsma seda, mida usume, ja meil on keeruline oma esimest tunnet kahtluse alla seada.“ Artikli juures on kuus praktilist soovitust, mida tasub enda elus katsetada ja kasutusele võtta.
Ajal, mil reklaamid on igal pool meie ümber ja silme ees, esitab Toivo Kaasik küsimuse, mis on peamine ja mis on kõrvaline ning suunab juhatust otsima Jeesuse eeskujust: „Jeesus ei otsinud rahvale leiba jagades ja haigeid tervendades poolehoidjaid.“
Terviserubriigis on luubi all E-vitamiin, Krõõt Lõbus jätkab oma rubriiki noore piiblitöölise teekonnast, Vadim Skrypiy võrdleb kogudust võitmatu meeskonnaga, Kristi Taidla jagab oma kogemust seoses enda tervisliku olukorraga, ajakirjas on lastele Silmatera ja veel palju huvitavat lugemist.
Ajakiri on kohalikes kogudustes 9. oktoobril, selle maksumus on 2,5 eurot ning ajakirja saab tellida ka advent.ee e-poest.