India: Teade adventkogudusele kantakse üle satelliitide

Avaldatud 28.11.2001, allikas Adventist News Network

Uue mitmekülgse lähetuse/ülekande, mis keskendub kolmele peamisele Adventkiriku uue strateegiaplaani võtmele, annab eetrisse Adventistide Televisioonivõrgustik — ülemailmse kiriku rahvusvaheline satelliitide süsteem — ja seda juba detsembris. Saade, mida filmitakse hetkel Indias ning milles esineb ka GK president Jan Paulsen, käsitleb teemasid nagu ühtsus, elu kvaliteet, kasv vastamisi langusega India kiiresti kasvavas kirikus.

"India kujutab endast erakordset võimalust uurida kõiki peamisi kiriku strateegiaplaani punkte reaalsuses," ütles Michael Ryan, strateegilise planeerimise presidendi eriassistent. "Kuidas suudab kirik rohkem kui miljardi inimese, 1600 keele ja tuhandete hõimudega riigis säilitada ühtekuuluvuse tunnet? Kuidas suudab Adventkogudus üldse alustada vastuastumist väljakutsele teha efektiivseid tunnistusi sellises riigis? Mida üritab kirik teha Indias ja mujal maailmas koguduseliikmete ja üldse ühiskonna elukvaliteedi parandamiseks?

Saade "Maailma Südamesse: Kasvav kogudus Indias ja kogu Maailmas" läheb eetrisse 14. ja 15. detsembril. See tunnine programm on esimene tervest seeriast, mis näitab koguduse strateegilisi plaane tegevuses üle kogu maailma.

Satellite Silver Spring, Maryland, USA
Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat