Lõuna-Ameerikas jätkub integreeritud evangelism

Avaldatud 14.11.2001, allikas Adventist News Network

Lõuna-Ameerika Seitsmenda Päeva Adventkoguduste juhid kohtusid möödunud kuul Brasiilias, ning toetasid "integreeritud evangelism" programmi. See programm toetab suuremat koostööd kõikide koguduste osakondade ja harude vahel, et jagada paremini kristluse põhimõtteid.

"Tahan väljendada oma tänulikkust, sest selle programmi raames oleme me ühendatud ka rohkem kui ainult kaunisõnalise moto kaudu." ütles Melchor Ferreyra, Peruu adventkoguduse president. Franz Rios, Boliivia Adventülikooli president lisas: "Ma olen õnnelik, et kogudus ootab oma allasutustelt evangelismi tööd. Me tahame oma tööd hästi teha!"

Piaui osariigis, Brasiilias on integreeritud evangelismi programm toonud kaasa suure kasvu. 2001. aasta alguses oli Teresina linna adventkogudustes 4700 liiget. Kümne kuu jooksul on Teresinas liitunud kogudusega 1800 inimest ja lisaks neile ka 430 inimest naaberlinnas Timonis.

"Ühendatud jõud on meie edu saladus," ütles Helder Roger, Kirde regiooni adventkoguduse direktor. Ta tänas kõiki, kes osalesid evangelistlikus kampaanias, sõnades: "Oli hea näha inimeste ühist tööd." Ta ütles, et programm ühendas koguduseliikmete, teoloogiaõpilaste, pastorite, administraatorite ja Brasiilia Prohvetikuulutuse hääle (Voice of Prophecy) raadioprogrammi meeskondade pingutused.

Lõuna-Ameerikas korraldatud koosolekutel osalesid ka mitmed ülemaailmse koguduseorganisatsiooni juhid. Nende hulgas olid ka Robert Swanson, Peakonverentsi laekur, Larry Colburn, Peakonverentsi presidendi aseatäitja, Asesekretär Vernon Parmenter ja Victor Sheoherd, Adventraadio (AWR) Ladina-Ameerika osakonna juhataja.

Brasilia, Brasiilia
Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat