Adventnoored New Yorki abistamas

Avaldatud 13.11.2001, allikas Adventist News Network

Sajad Seitsmenda Päeva Adventkoguduse noored on osavõtjatena registreerunud koguduse poolt korraldatavale New Yorgi abiprogrammile. Noorte poolt veetud programm "Me hoolime New Yorgist" on vastuseks 11. septembri terrorirünnakule. Programm algab sel nädalal ja kestab kuni 05.05.2002.

Noortejuhid tahavad esile tuua adventistide olemasolu linnas ja reklaamida üleüldist "Me hoolime" sõnumit. Sõnapaar "Me hoolime" on näha tänaval mängivate koolibändide reklaamidel, rajaleidjate poolt küpsetatud leibade pakkepaberil ja nende poolt jagatud pulgakommidelgi.

18. aastased ja vanemad õpilased töötavad Punase Risti juures, teised räägivad inimestega tänaval, korrastavad parke ja kortereid - "teevad kõike, mida vaja", õtles üks korraldajatest.

Käesolev projekt on Põhja Ameerika divisjoni noorteosakonna, Noorte Evangelismikeskuse ja New Yorgi regiooni adventkoguduse ühine pingutus.

"Olen rõõmus selle üle, et noored on valmis välja minema," ütles James Black (pildil), kes on Põhja Ameerika divisjoni noortetöö juht. Ta ütles, et huvi antud prjekti vastu on tuntud kõikjalt üle USA. "Viimati kuulsin 500 noorest, nüüdseks on registreerunuid juba üle 700!"
Üritusest "Me hoolime New Yorgist" osavõtjad elavad korterites, koolides ja võimlates. Nad maksavad oma kulud (umbes 275$) ning tulevad nädalaks New Yorki, et aidata linlasi.

Silver Spring, Maryland, USA
Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat