Laagrikeskuse äriplaani komisjoni palve

Avaldatud 2.10.2019

Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liidu nõukogu otsustas 15. septembri korralisel koosolekul moodustada Samliku laagrikeskuse äriplaani komisjoni, mille eesmärk on kaardistada koguduste vajadused seoses planeeritava laagrikeskusega ning koostada äriplaan, mille alusel saab tööle hakata laagrikeskuse ehituskomisjon.

Äriplaani komisjon on viimase kahe nädala kestel esitanud laagrikeskusega seotud küsimusi kogudustele üle Eesti ning püüdnud välja selgitada, missugust keskust vajavad kogudused ja missuguse keskuse järele tunnevad puudust laagrite ja kogunemiste korraldajad (tööharujuhid ja teised korraldajad). 

Komisjon sai kokku kolmapäeval, 2. oktoobril ja annab teada tingimused, millele võiksid vastata kõik kinnistud, mida koguduseliikmed veel komisjonile pakkuda võivad. Need kriteeriumid, millele võimalik laagrikoht peaks vastama, on järgmised:

- veekogu olemasolu, soovitatavalt järv
- aastaringne hea ligipääsetavus
- elekter, vesi
- min 2 ha
- hoonestamata või kui hooned on, siis majutuseks ehitatud (mitte ühepereelamu)
- kompaktne ja privaatne kinnistu
- hind hoonestamata max 50 tuhat, hoonetega max 300 tuhat eurot
- välistatud on saared

Liidu nõukogu kutsub kõiki koguduseliikmeid üles mõtlema koguduse laagrikeskusele ning pakkuma välja mõtteid kas tulevase laagrikeskuse alternatiivse asupaiga osas või praeguse laagrikeskuse äriplaani sisu osas. Oma ettepanekuid ja mõtteid saab esitada kuni 13. oktoobrini 2019 ning selleks on võimalik kasutada e-maili aadressi laagrikeskus@advent.ee Komisjoni kuuluvad Andres Ploompuu, Tanis Kulp, Jaanus-Janari Kogerman, Allan Randlepp ja Liisu Jallai.

Laagrikeskuse äriplaanikomisjon esitab kokkuvõtte oma tööst liidu nõukogu oktoobri koosolekul 20. oktoobril.

Jaga Facebookis
Vaata seotud teemal
Loe seotud teemal
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat