Teave nädalavahetuse veebi-jumalateenistuste kohta

Avaldatud 21.4.2020

Eeloleval nädalavahetusel on aadressil kogudus.net kaks veebijumalateenistust.

Reedel, 24. aprillil kell 19.00 algab veebijumalateenistus, kus jutlustab Rein Kalmus teemal "Jeesus õpetab templis" (Jh 7:14–52). Muusikat teevad Mervi ja Rein Kalmus.

Laupäeval, 25. aprillil algab veebijumalateenistus kell 11.00 – ikka aadressil kogudus.net. Hingamispäevakoolitundi teemal „Piibel – meie teoloogia usaldusväärne allikas“ viivad läbi Mervi Kalmus ja Ivo Käsk. Teemal „Varsti, varsti“ jutlustab Jaanus-Janari Kogerman. Lastejuttu räägivad Helena ja Andres Ploompuu, muusikaga teenivad Kompassi koguduse noored.

Kõiki ülekandeid saab vaadata ka live.advent.ee lehe või YouTube kanali Adventülekanded kaudu.

Kaks üleskutset aktiivselt osalemiseks

Palun filmige oma (perekonna) lühike tervitussõnum telefoniga üles ja laadige see siia

Tervitussõnumeid näidatakse piiblitunni ja jumalateenistuse vahele jääval ajal. Tervitusvideo võib olla ka ilma verbaalse sõnumita.

Filmige video kindlasti horisontaalpildiga ja võimalikult kõrge resolutsiooniga, video pikkus olgu kuni 20 sekundit (võib olla ka lühem), videol võib lehvitada, öelda tervitussõnad, mängida pilli, võib saata ka pildiseeria sellest, kuidas teie peres sel eraldatuse ajal hingamispäeva veedetakse. Kui videol on sõnaline osa, pange tähele, et filmija sõrm ei oleks filmimise ajal telefoni mikrofoni ees ja telefoni peale ei puhuks tuul.

Ülekandemeeskond esitab selle kvartali hingamispäevakooli teema kontekstis üleskutse: palun jagage oma lugusid, mis on seotud Piibli, Piibli lugemise ja usu kasvatamisega. Kirjutage oma kogemus üles ja saatke e-kirjaga aadressil programm@advent.ee. 

Samale aadressile on oodatud pildid selle kohta, kuidas te vaatate veebijumalateenistusi. 

Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat