Leedu misjonipõllu juhid valitud

Avaldatud 5.5.2006, autor Guntis Bukalders

23. aprillil 2006 valis Balti Uniooni nõukogu Leedu misjonipõllu tippametnike. Bertol Hibner valiti tagasi presidendiks ja Deividas Vanagas valiti sekretär/laekuriks. Ülejäänud Leedu misjonipõllu ametnikud valitakse Leedu misjonipõllu täiskogul, mis peetakse Kaunases, 4-6 maini.Uniooni nõukogu liikmed rõhutasid vajadust koordineerida LIFEdevelopment (LD), Koguduse loomuliku kasvu (NCD) ja Koguduste rajamise teenistuse (CPM) tööd. LD pakub vahendeid jõudmaks ilmalike inimesteni, NCD keskendub olemasolevate koguduste elustamisele ja CPM aitab mõista uute koguduste rajamise protsesse.

Et arendada erinevate osakondade koostööd otsustas Balti Uniooni nõukogu luua Balti Uniooni strateegilise planeerimise komitee kuhu kuuluvad Uniooni president Valdis Zilgalvis, Globaalmisjoni sekretär Andrejs Arinsh, misjonitöö koordinaator Guntis Bukalders, Uniooni laekur, Eesti ja Läti Liidu ning Leedu misjonipõllu presidendid.

„Jumal on õnnistanud Balti Uniooni imeliselt. Liikmeskonna, kümnise ja tegevuste kasv peegeldus esitatud aruannetes. Olen kindel, et Jumala õnnistused voolavad jätkuvalt Balti regioonis,“ ütles Trans-Euroopa Divisjoni esindaja Ra'afat Kamal kohtumise lõpus. Balti Unioonis on 6595 koguduseliiget ja 88 kogudust.
Jaga Facebookis
Loe seotud teemal
Veel samalt autorilt
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat