Metsaralli esimesel rattapäeval 103 osalejat

Avaldatud 20.9.2003, autor Märt Pärna

Kudjape-Upa tervisesarja esimesel rattapäeval oli ilm väga hea - vaikne, soe ja kuiv. Kuigi osavõtjaid oli veidi vähem kui mullu jäid nii võistlejad kui matkajad radade ja korraldusega rahule. Iga osavõtja sai AS Tesmani kaasabil loodud ja Treid Disaini poolt kujundatud kleepsu. Kõige rohkem oli osavõtjaid Kuressaare Gümnaasiumist – 24.

Sellel nädalal on kõigil huvilistel soodne võimalus terviseradadega tutvumiseks, sest märgistus (sinised lindid,viidad) jääb nädalaks üles. Ei pea tingimata rattaga sõitma, võib jalutada või joosta. Radade algus on ARK taga ning rajad kulgevad Kudjape kalmistu tagant Upa poole. 15 km rada on looduslikult kõige huvitavam - Praakli piirkonnas on toredad kadastikud ja puisniidud ning mitmed suured tammed.

21. septembril korraldab Kuressaare Kristlik Terviseklubi rattasõidu II päeva. Osavõtutingimused on samad, mis möödunud pühapäeval. Saadaval on rajaskeemid ja kleeps. Osavõtjate registreerimine kohapeal võistlejaile kell 11:00-11:40, matkajaile kell 12:00 – 14:00. Ootame rohkemat osavõttu!

Kuressaare Kristlik Terviseklubi
Jaga Facebookis
Veel samalt autorilt
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat