Põltsamaa rand sai uue ilme

Avaldatud 15.5.2002, allikas Meie Aeg

12. mail kogunes Põltsamaa randa ligi kümmekond adventkoguduse liiget. See ei olnud rannahooaja avamine, sest vesi oli selleks liiga külm ning väikeseks supluseks ei olnud sel korral kellelgi mahti. Koostöös OÜ Moreeniga oli kogudus otsustanud Põltsamaa randa enne rannahooaja algust veidi korrastada. Nii asutigi usinalt liivahunnikute kallale, mis tuli laiali vedada. Kokku käis adventistide labidatest läbi ligi 40 tonni liiva. Aega võttis see veidi vähem kui 2 tundi. Palju oli kohal ka lapsi, kes andsid endast parima, kuigi töö oli nende jaoks veidi raskevõitu ning ühe poisi suust võis kuulda ka võrdlust: “Nagu Siberi sunnitöö.”

Algatus sellele ettevõtmisele saadi alanud keskkonnakaitsekuust ning Liidu Kommunikatsiooniosakonna ja ajakirja Meie Aeg ühisest keskkonnakaitse projektist.

Selle üritusega soovis Põltsamaa kogudus teha midagi oma kauni kodulinna jaoks ning nii populaarse koha, kui ranna korrastamine, oli selleks hea võimalus. Kuigi meie tõeline kodu ei ole sellest maailmast peaksime hoolt kandma ka oma maise kodu eest, et teha see meeldivaks kõigile, kes siin elavad.

Põltsamaa Adventinfo - PAI
Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat