Eesti Kirikute Nõukogu andis raha alkoholivastase video ostmiseks

Avaldatud 8.5.2002, autor Lauri Beekmann, allikas Meie Aeg

Eesti Adventkiriku poolt väljaantava ajakirja Meie Aeg esitatud projekt alkoholismi vastase õppevideo ostmiseks leidis rahastamist Eesti Kirikute Nõukogu (EKN) poolt väljakuulutatud projektide konkursil.

Aprillikuu alguseks esitati EKN-ile 59 rahataotlust üldsummas 1598835 krooni. Täielikult või osaliselt leidsid toetamist 29 projekti kogusummas 250 000 krooni. Alkoholismi vastase õppevideo hankimiseks sai Adventkirik 2551 krooni.

Ühistöös SPA Eesti Liidu Kommunikatsiooni osakonnaga, Tartu koguduse noorteosakonnaga ning karskusühenduse AVE-ga planeerib ajakiri Meie Aeg alates järgmise õppeaasta algusest 2002. aasta septembrist külastada Lõuna-Eesti koole programmiga “Ole oma elu peremees!” Programmi mõtteks on juhtida laste ja noorte tähelepanu tervislikele eluviisidele ning selgitada, mis tagajärjed on alkoholitarbimisel.

Tähtsat osa selles programmis saabki täitma taotletud õppevideo. Karskusühenduse AVE juhatuse esimees prof. Atko Viru andis lootust, et nende kaudu on võimalik programmis osalema saada ka Eesti Suusaliidu sportlasi, kelle hulka kuuluvad ka olümpiamedali omanikud Andrus Veerpalu ning Jaak Mae.
Jaga Facebookis
Veel samalt autorilt
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat