Ootus esines Pelgulinna Rahvamajas

Avaldatud 20.2.2002

16. veebruaril käis kammerkoor “Ootus” külas Pelgulinna Rahvamajas. Pelgulinna Rahvamaja asub Tallinnas Telliskivi tänaval. Paljudele vanematele seostub selle linnaosa ja tänava nimi Adventkirikuga ja ega see vale seos pole, sest detsembris oma 70. juubelit tähistav maja kuulus tõesti kunagi Eesti Adventistidele.

Nõukogude ajal riigistatud majast on saanud kena renoveeritud kultuurikeskus ja on tänasel päeval tuntud oma elava tegevuse poolest. Erinevad kursused, liikumisrühmad, stuudiod ja huvialaringid pakuvad mitmekülgselt arenemisvõimalusi igas vanuses tallinlastele.

Kas mahub veel midagi? Meie sooviks oli, lisaks kõigele juba toimuvale, pakkuda pelgulinlastele südame soojendamiseks ka vaimulikku muusikat. Jagasime kutseid, üleval oli paar kuulutust ja isegi mitmel raadiolaine pikkuselt öeldi toimuv kontsert maha. Kontserdile kohale tulnuid oli vähe, kuid need, kes tulid, said oma südame soojaks, sest just nii kostusid meie avalaulu ja ühtlasi ühe lemmikuima laulu sõnad: “On sädet vaja vaid, et alguse saaks tuli. Siis sooja saavad kõik, kes selle ümber olid. Just selline on armastus.....” Kuulajatele jäid mälestuseks Tallinna koguduse infolehed ja teadmine, et Adventkirik Mere pst. 3 ootab kõiki ka vastukülaskäigule.

Marge Beekmann
Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat