Teave nädalavahetuse veebi-jumalateenistuste kohta

Avaldatud 5.5.2020

Eeloleval nädalavahetusel on aadressil kogudus.net kaks veebijumalateenistust.

Reedel, 8. mail kell 19.00 algab veebijumalateenistus, kus jutlustab Mervi Kalmus teemal "Mina olen maailma valgus" (Jh 8:12–20), muusikaga teenivad Marju ja Maarja Kiplok.

Laupäeval, 9. mail algab veebijumalateenistus kell 11.00 – ikka aadressil kogudus.net. Hingamispäevakoolitundi teemal „Miks on tõlgendamist vaja?“ viivad läbi Ly ja Toivo Kaasik. Teemal "Tagasi või edasi?" jutlustab Andres Ploompuu. Muusikaga teenivad perekond Lehtla ja Ilja Mirosnitšenko. Lastejuttu räägib Helena Nõmmik.

Kõiki ülekandeid saab vaadata ka lehel live.advent.ee või YouTube'i kanalil Adventülekanded.

Kaks üleskutset aktiivselt osalemiseks

Palun filmige oma (perekonna) lühike tervitussõnum telefoniga üles ja laadige see siia

Tervitussõnumeid näidatakse piiblitunni ja jumalateenistuse vahele jääval ajal. Tervitusvideo võib olla ka ilma verbaalse sõnumita.

Filmige video kindlasti horisontaalpildiga ja võimalikult kõrge resolutsiooniga, video pikkus olgu kuni 20 sekundit (võib olla ka lühem), videol võib lehvitada, öelda tervitussõnad, mängida pilli, võib saata ka pildiseeria sellest, kuidas teie peres sel eraldatuse ajal hingamispäeva veedetakse. Kui videol on sõnaline osa, pange tähele, et filmija sõrm ei oleks filmimise ajal telefoni mikrofoni ees ja telefoni peale ei puhuks tuul. Täpsemad juhised leiate siit — palume neid järgida.

Ülekandemeeskond esitab selle kvartali hingamispäevakooli teema kontekstis üleskutse: palun jagage oma lugusid, mis on seotud Piibli, Piibli lugemise ja usu kasvatamisega. Kirjutage oma kogemus üles ja saatke e-kirjaga aadressil programm@advent.ee. 

Samale aadressile on oodatud pildid selle kohta, kuidas te vaatate veebijumalateenistusi. 

Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat